Masáž prostaty | Praha

your gay masseur in prague 3Přemýšleli jste někdy o masáži prostaty, ale neměli jste odvahu ji zkusit? Možná jste jen neměli tu správnou příležitost. Ta se vám však naskytuje nyní.

Co je vlastně masáž prostaty?

Prostata je žláza velikosti vlašského ořechu, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se masáž provádí správným způsobem, příjemně dráždí prostatu, díky čemuž se dostaví naprosto slastné pocity.

Masáž prostaty je buď vnitřní nebo vnější. Vnější masáž je příjemná, ale ne tolik intenzivní jako vnitřní.

Když se vnitřní masáž prostaty nedělá správně, moc z toho mít nebudete. Dokonce se můžete i poranit. Při správném provedení masáže prostaty vám bude nádherně a žádné nebezpečí prakticky nehrozí.

Když si děláte masáž prostaty sami, není to úplně ideální. Především proto, že abyste si mohli prostatu sami masírovat prstem, musíte být v nepřirozené poloze. Navíc, pokud nemáte obzvláště dlouhé prsty, jednoduše nemůžete prostatu pořádně stimulovat.

Avšak pokud vám provádí masáž prostaty někdo jiný, můžete se těšit na zcela novou dimenzi orgasmu. Samozřejmě pokud je to někdo, kdo má s masáží prostaty velkou zkušenost.

A právě takoví jsou všichni naši maséři. Mají za sebou roky zkušeností jak se samotnou erotickou gay masáží, tak samozřejmě i s masáží prostaty.

Naši maséři provádějí masáž prostaty v průběhu erotické masáže. Příjemné pocity se vám tak znásobí.

Chcete zažít pravdou masáž prostaty? Neváhejte se k nám objednat!

Vyberte si maséra a zavolejte nám na +420 773 223 326. Případně nám můžete zaslat zprávu či email.