Gay erotické masáže | Praha

Jestli jste o erotické gay masáži ještě neslyšeli, tak vás s ní rádi seznámíme. A to jak na našem webu, tak velmi rádi v našem masážním salonu.

Gay erotická masáž v Praze je tu pro všechny kluky, muže i pány, kteří si chtějí užít nádherný erotický den. Je vhodná pro ty, které spíše vzrušují smyslné doteky jiného muže, než hlazení od ženy.

Naši gay maséři se vám budou naplno věnovat po celou dobu.

Jak vlastně celá gay masáž vypadá?

Erotické masáži samozřejmě předchází Vaše objednávka. Na našem webu si vyberete maséra , který je vám nejvíc sympatický a který vás vzrušuje.

Potom nás kontaktujete  a domluvíme si spolu schůzku. A to buď u nás v salonu v Praze (Školská 36), ale rádi za Vámi i přijedeme kdekoliv v Praze v rámci gay escort servisu.

Když využijete služeb v našem salonu, přijdete k nám v danou hodinu. Gay masér už na Vás bude čekat.

Doprovodí vás do pokoje. Zde si budete moci dát sprchu. A to jak samostatně, tak společnou. Při společné sprše se s masérem více sblížíte a následná masáž pak bude uvolněnější.

Po sprše se přesunete do masážního pokoje, kde si vás masér položí na břicho a začne se vám zcela věnovat.

Nejdříve vás bude hladit. Pěkně přes celá záda, po šíji, přes stehna a samozřejmě i po zadečku. Hlazení pak vystřídá příjemná masáž opět celé zadní části vašeho těla.

Potom si vás masér otočí a provede to stejné zepředu. Můžete se tak těšit na hlazení od krku, přes bradavky a bříško. Vaše stehna také nezůstanou bez povšimnutí. Po hlazení se přejde na masáž a vašim stehnům se tak dostane zasloužené relaxace.

Samozřejmě by to nebyla erotické masáž, kdyby se zapomnělo na vaše nejcitlivější místečko – samozřejmě to nejlepší si necháváme nakonec. Takže z masáže stehen se postupně přejde výš a výš, až se masérovy prsty a dlaně dostanou k vašemu penisu.

Chcete vědět, jak moc si si bude s vaším penisem i varlaty hrát? Objednejte se a zažijte to na vlastní kůži!